O RICHARDOVI HYNKOVI

Jmenuji se Richard Hynek, je mi 24 let a pocházím z Moravan u Pardubic. Od dětství se věnuji mnoha sportům. V roce 2015 jsem objevil extrémní překážkové závody Spartan Race. Od roku 2017 se pravidelně umisťuji na stupních vítězů po celém světě.

ZAČÁTKY

Od malička jsem se věnoval mnoha sportům. Vyzkoušel jsem si téměř vše. Fotbal, Hokej, Tenis, Florbal, Hasičský Sport, Fitness, Kalisteniku, běh, nebo dokonce i Podvodní rugby! 😂 Nejvíce jsem se ale našel ve Spartan Race, při kterém musí být tělo plně komplexní a připravené na cokoliv.

PŘÍPRAVA NA SPARTAN RACE

Od roky 2015, kdy jsem si vyzkoušel svůj první Spartan Race, jsem se tomuto sportu začal více věnovat. Cíle jsem malé neměl, proto jsem musel pořádně zamakat. Trénoval jsem každý den a do toho dělal i ostatní sporty jako fotbal, florbal a tenis. Od roku 2017 jsem se rozhodl přestat s ostatními sporty a zkusit se věnovat naplno pouze Spartan Race, což bylo nejlepší rozhodnutí v životě.

VRCHOLOVÝ SPORTOVEC

Začal jsem spolupracovat s Tomášem Soukupem, který mně naučil spoustu věcí. Od výživy, tréninků, regenerace a motivace. Od té doby jsem se raketově posunul, nabral obrovské množství zkušeností, dosáhl ohromných úspěchů a splnil si své sny a cíle. Největším úspěchem je jednoznačtě dvojnásobné vítězství na Mistroství světa v roce 2019 a 2022 (2020 a 2021 bylo zrušeno kvůli covidu).

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY

Mistr světa ve Spartan Race

Sparta, Řecko, 2022

Mistr světa ve Spartan Race

Sparta, Řecko, 2019

Mistr Evropy ve Spartan Race

Londýn, Anglie, 2022

Vícemistr světa ve Spartan Race

Sparta, Řecko, 2018

4. místo na Mistrovství Evropy Spartan

Verbier, Švýcarsko, 2021

4. místo na Mistrovství Evropy Spartan

Encamp, Andorra, 2023

Vítěz nejtěžšího závodu v historii Spartan Race

Kaprun, Rakousko, 2022

Dvojnásobný vítěz Trifecta v Ománu 2018 a 2019

Al Sifah, Omán, 2018-2019

2. místo ve Španělské sérii

(Mallorca, Tenerife, Madrid), Španělsko, 2022

ČLÁNKY A NOVINKY

Buďte informováni o nejnovějších událostech, výsledcích a úspěších tohoto skvělého sportovce. Přinášíme vám exkluzivní články, rozhovory a fotografie, abyste měli možnost nahlédnout do jeho sportovního života. Buďte v obraze a nenechte si ujít důležité události. Sledujte naši stránku a podpořte Richarda Hynka na jeho cestě k dalším úspěchům!

KOLEKCE

Richard Hynek, sportovní šampion a vzor pro mnohé, nám přináší svou exkluzivní kolekci sportovního vybavení a doplňků. Tato kolekce nese jeho podpis a odráží jeho vášeň pro sport a jeho dosažené úspěchy. Každý produkt v této kolekci je navržen s důrazem na kvalitu a výkon, což z něj činí ideálního společníka pro váš sportovní životní styl. Podpořte Richarda Hynka a přenesete jeho inspiraci do svého vlastního sportovního úspěchu.

Sledujte nás na Instagramu

Nabírání svalové hmoty💪 je postupný proces, který vyžaduje odhodlání a disciplínu. Jde o to dělat správná rozhodnutí v posilovně🏋️ i v kuchyni🥗, a udržovat důslednou rutinu. Zde najdete klíčové principy k efektivnímu nabírání svalové hmoty.

🥗Správná výživa a nadbytek kalorií:

Chcete-li nabrat svalovou hmotu, musíte přijímat více kalorií, než vaše tělo spálí, čímž vytvoříte kalorický přebytek. Tím získáte dodatečnou energii potřebnou pro růst svalů. Zde mají zásadní význam bílkoviny🍗. Konzumujte také dostatečné množství sacharidů🍚 a zdravých tuků🐟, které jsou palivem pro trénink a napomáhají regeneraci.

⚡Progresivní zátěž v silovém tréninku:

Princip progresivního zatěžování je pro budování svalů zásadní. Průběžně zvyšujte zátěž nebo objem opakování v tréninku. Tato přidaná zátěž podporuje adaptování svalů a jejich růst.

🧖Správná regenerace a důslednost v tréninku:

Svaly rostou během odpočinku, nikoliv během tréninku. Přetrénování může brzdit vaše pokroky, proto je zásadní odpočívat mezi intenzivními tréninky. Buďte trpěliví a zůstaňte důslední v tréninku a výživě.

💧Dostatečná hydratace a dopňky stravy:

Dobrá hydratace je často opomíjená, ale pro funkci svalů a jejich regeneraci je zásadní. Doplňky stravy mohou napomoci vašemu pokroku, neměly by však nahrazovat vyváženou stravu.

Nezapomeňte, že cesta každého člověka je jedinečná a výsledky se mohou lišit. Stanovte si proto dosažitelné cíle a zůstaňte v tréninku trpělivý a důsledný🔥

zajímá tě víc? na tomhle odkazu https://bit.ly/objemovka najdeš co hledáš 😉 nebo mrkni na odkaz na našem profilu!
Nabírání svalové hmoty💪 je postupný proces, který vyžaduje odhodlání a disciplínu. Jde o to dělat správná rozhodnutí v posilovně🏋️ i v kuchyni🥗, a udržovat důslednou rutinu. Zde najdete klíčové principy k efektivnímu nabírání svalové hmoty. 🥗Správná výživa a nadbytek kalorií: Chcete-li nabrat svalovou hmotu, musíte přijímat více kalorií, než vaše tělo spálí, čímž vytvoříte kalorický přebytek. Tím získáte dodatečnou energii potřebnou pro růst svalů. Zde mají zásadní význam bílkoviny🍗. Konzumujte také dostatečné množství sacharidů🍚 a zdravých tuků🐟, které jsou palivem pro trénink a napomáhají regeneraci. ⚡Progresivní zátěž v silovém tréninku: Princip progresivního zatěžování je pro budování svalů zásadní. Průběžně zvyšujte zátěž nebo objem opakování v tréninku. Tato přidaná zátěž podporuje adaptování svalů a jejich růst. 🧖Správná regenerace a důslednost v tréninku: Svaly rostou během odpočinku, nikoliv během tréninku. Přetrénování může brzdit vaše pokroky, proto je zásadní odpočívat mezi intenzivními tréninky. Buďte trpěliví a zůstaňte důslední v tréninku a výživě. 💧Dostatečná hydratace a dopňky stravy: Dobrá hydratace je často opomíjená, ale pro funkci svalů a jejich regeneraci je zásadní. Doplňky stravy mohou napomoci vašemu pokroku, neměly by však nahrazovat vyváženou stravu. Nezapomeňte, že cesta každého člověka je jedinečná a výsledky se mohou lišit. Stanovte si proto dosažitelné cíle a zůstaňte v tréninku trpělivý a důsledný🔥 zajímá tě víc? na tomhle odkazu https://bit.ly/objemovka najdeš co hledáš 😉 nebo mrkni na odkaz na našem profilu!