O RICHARDOVI HYNKOVI

Jmenuji se Richard Hynek, je mi 25 let a pocházím z Moravan u Pardubic. Od dětství se věnuji mnoha sportům. V roce 2015 jsem objevil extrémní překážkové závody Spartan Race. Od roku 2017 se pravidelně umisťuji na stupních vítězů po celém světě.

ZAČÁTKY

Od malička jsem se věnoval mnoha sportům. Vyzkoušel jsem si téměř vše. Fotbal, Hokej, Tenis, Florbal, Hasičský Sport, Fitness, Kalisteniku, běh, nebo dokonce i Podvodní rugby! 😂 Nejvíce jsem se ale našel ve Spartan Race, při kterém musí být tělo plně komplexní a připravené na cokoliv.

PŘÍPRAVA NA SPARTAN RACE

Od roky 2015, kdy jsem si vyzkoušel svůj první Spartan Race, jsem se tomuto sportu začal více věnovat. Cíle jsem malé neměl, proto jsem musel pořádně zamakat. Trénoval jsem každý den a do toho dělal i ostatní sporty jako fotbal, florbal a tenis. Od roku 2017 jsem se rozhodl přestat s ostatními sporty a zkusit se věnovat naplno pouze Spartan Race, což bylo nejlepší rozhodnutí v životě.

VRCHOLOVÝ SPORTOVEC

Začal jsem spolupracovat s Tomášem Soukupem, který mně naučil spoustu věcí. Od výživy, tréninků, regenerace a motivace. Od té doby jsem se raketově posunul, nabral obrovské množství zkušeností, dosáhl ohromných úspěchů a splnil si své sny a cíle. Největším úspěchem je jednoznačtě dvojnásobné vítězství na Mistroství světa v roce 2019 a 2022 (2020 a 2021 bylo zrušeno kvůli covidu).

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY

Mistr světa ve Spartan Race

Sparta, Řecko, 2022

Mistr světa ve Spartan Race

Sparta, Řecko, 2019

Mistr Evropy ve Spartan Race

Londýn, Anglie, 2022

Vícemistr světa ve Spartan Race

Sparta, Řecko, 2018

4. místo na Mistrovství Evropy Spartan

Verbier, Švýcarsko, 2021

4. místo na Mistrovství Evropy Spartan

Encamp, Andorra, 2023

Vítěz nejtěžšího závodu v historii Spartan Race

Kaprun, Rakousko, 2022

Dvojnásobný vítěz Trifecta v Ománu 2018 a 2019

Al Sifah, Omán, 2018-2019

2. místo ve Španělské sérii

(Mallorca, Tenerife, Madrid), Španělsko, 2022

ČLÁNKY A NOVINKY

Buďte informováni o nejnovějších událostech, výsledcích a úspěších tohoto skvělého sportovce. Přinášíme vám exkluzivní články, rozhovory a fotografie, abyste měli možnost nahlédnout do jeho sportovního života. Buďte v obraze a nenechte si ujít důležité události. Sledujte naši stránku a podpořte Richarda Hynka na jeho cestě k dalším úspěchům!

OBCHOD

Sledujte nás na Instagramu

Při načítání dat došlo k chybě