Cesta k úspěchu není vždy jednoduchá

Jsme zde, abychom finančně podpořili a zviditelnili talentované sportovce, kteří se snaží dosáhnout profesionálního úspěchu. Naše agentura není jen o finanční podpoře, ale i o zviditelnění a reklamní podpoře sportovců, kteří hledají své místo na vrcholu.

Jsme partnerem našich nejlepších sportovců na cestě k úspěchu a věříme, že společnými silami můžeme dosáhnout mnoha dalších výjimečných výsledků. S námi nejste jen sportovcem; jste součástí rodiny, která vás bude podporovat, ať už stojíte na startovní čáře, na hřišti nebo ve sportovním areálu. Společně měníme hru! Tvoříme šampiony a skutečné vítěze!

sponzoři

Veškeré výdělky z prodeje našich produktů jsou reinvestovány zpět do sportu. Kromě podpory sportovců rovněž podporujeme sport i dětské závody. Díky Vaší podpoře můžeme rozvíjet sport v České republice a podpořit začínající sportovce na jejich náročné cestě k dosažení jejich snů.

DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠICH SPORTOVCŮ A SPORTU

naši sportovci

Tomáš Tvrdík
Hybridní Fitness

Na světě je jenom pár lidí, kteří dokáží Tomášovi utéct a ujet na kole a zároveň ho pokořit v klasických silových disciplínách, jako je benchpress, dřep, mrtvý tah a nebo třeba vzpírání.

Richard Hynek
Spartan Race a OCR

Richard Hynek je jedním z nejlepších závodníků v historii Spartan Race, kterému se jako jedinému podařilo vyhrát 2x Mistroství světa v Trifecta za sebou. V roce 2022 se stal Mistrem Evropy i Mistrem světa. Zapsal se tak do historie již ve svých 24 letech.

Tereza Schejbalová
Atletika a OCR

Několikanásobná Mistryně České Republiky. Terka je jednou z nejlepších žen v České Republice v závodech OCR na 3K a 15K. V roce 2023 se zúčastnila televizní soutěže SURVIVOR.

Tomáš MAceček
Skyrunning a Ultratrail

Několikanásobný mistr ČR, medailista z MČR ve skyrunningu a držitel traťových rekordů na Tatranské Šelmě Ultra a Malofatranské stovce 55km! V roce 2023 zaběhl nový traťový rekord v závodě Beskydská sedmička.

Marek Causidis
Skyrunning a Ultratrail

Mára Causidis je bezpochyby jedním z nejlepších ultra běžců v České republice. Jeho neskonalá vytrvalost a nezlomná vůle ho katapultovaly na vrchol ultra běžeckého světa.